В КУП НАН України відбувся майстер-клас доктора права, професора Андреа Табаку (Румунія)

11 Листопада, 2011

11 листопада 2011 року, в рамках розвитку Концепції майстер-класів, ініційованій ректором Бошицьким Ю.Л., відбулась зустріч з професором, доктором права Андреа Табаку. Єлена Андреа Табаку  має докторський ступінь в галузі цивільного права, викладає в Університеті міста Пітешт та займається науковою діяльністю. Результатом праці став ряд публікацій присвячених цивільному праву Румунії; «Цивільне право: Загальна частина» 1999, «Цивільна процедура» 2003.
    Адреа Табаку провела майстер клас на тему «Визнання та виконання рішень, прийнятих судами в державах-членах Європейського Союзу». Актуальність теми полягала у тому, що незважаючи на усі домовленості між державами-членами Європейського союзу, все одно виникають складнощі з визнанням та виконанням рішень, які були винесені у Румунії, а також визнання і виконання рішень винесеними судами держав-членів Європейського союзу на території Румунії.

Тема майстер-класу зацікавила студентів КУП НАНУ і вони задавали багато запитань.
      Після майстер-класу для гостей була проведена екскурсія університетом. Екскурсію проводив проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи – Левківська Галина Петрівна. Гості відвідали бібліотеку, кабінет криміналістики, спортивний комплекс університету.

Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і Андреа Табаку  – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.

Статтю підготувала в.о. завідуючого відділення міжнародного права М.О.Дей