В КУП НАН України відбувся майстер-клас Тімоті Трейнера (США)

23 Вересня, 2010

17 вересня в КУП НАН України відбувся майстер-клас Тімоті Трейнера – керівника центру глобальних стратегій інтелектуальної власності (США, м. Вашингтон). Під час майстер-класу пан Трейнер розповів студентам про місце і роль інтелектуальної власності в економічному і соціальному розвитку держави, зокрема про особливості державної системи охорони інтелектуальної власності в Сполучених Штатах Америки.

В рамках візиту пана Трейнера в КУП НАН України відбулась зустріч гостя з ректором університету проф. Ю. Бошицьким. Протягом зустрічі обговорювались питання організації спільних заходів, видання наукової літератури, також було домовлено про проведення серії майстер-класів під час наступного візиту Тімоті Трейнера в Україну.