В КУП НАН України відбувся науково-практичний семінар на тему: «Обличчя сучасного українського політикуму»

4 Травня, 2023

03 травня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбувся науково-практичний семінар на тему: «Обличчя сучасного українського політикуму». Захід був організований завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергієм Матвєєвим за участю завідувачки кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксани Хорватової та доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Олени Романової.

Науковий захід став логічним продовженням попереднього науково-практичного семінару «Виклики та наслідки сучасної політики», який відбувся двома тижнями раніше. Тематика заходів неабияк зацікавила здобувачів першого курсу і вони проявили надзвичайну активність як при підготовці повідомлень, так і під час досить жвавих обговорень.

Під час науково-практичного семінару здобувачі вищої освіти 1 курсу Вікторія Чумак, Ксенія Яценко, Вікторія Невмержицька, Каріна Савенко підготували цікаві повідомлення з історико-політичним аналізом діяльності відомих вітчизняних політиків сучасності. Під аналіз здобувачів на цей раз потрапила діяльність Віктора Ющенка, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та  В’ячеслава Чорновола.

Виступи були проілюстровані достатньо інформативними презентаціями та  викликали жваві обговорення в аудиторії, які супроводжувалися запитаннями здобувачів.

Чергова активність та зацікавленість здобувачів у дослідженні сучасного вітчизняного політикуму дозволяє розглянути питання щодо доцільності створення наукового гуртка з цього  напряму.

Прес-Центр КУП НАНУ