В КУП НАН України відбувся науково-практичний семінар на тему: «Виклики та наслідки сучасної політики»

14 Квітня, 2023

12 квітня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбувся науково-практичний семінар на тему: «Виклики та наслідки сучасної політики». Захід був організований завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергієм Матвєєвим за участю доцента кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Ірини Толкачової.

Тематику заходу було запропоновано здобувачами першого курсу і саме вони проявили найбільшу активність у підготовці та проведенні цього науково-практичного семінару. Також, самостійне обрання тематики пояснює підвищену зацікавленість, яка спостерігалася з боку здобувачів.

Під час науково-практичного семінару здобувачі вищої освіти 1 курсу Марія Мудрик, Назарій Коренчук, Карина Маркітан та Гліб Жаров підготували цікаві повідомлення з історико-політичним аналізом діяльності відомих вітчизняних політиків сучасності.

Виступи були проілюстровані достатньо інформативними презентаціями та  викликали жваві обговорення в аудиторії, які супроводжувалися запитаннями здобувачів.

За результатами науково-практичного семінару здобувачі проявили бажання проводити в подальшому заходи на дану тематику. Тому Сергій Матвєєв та Ірина Толкачова вирішили продовжити даний вид роботи і окреслили перспективи проведення аналогічних заходів у майбутньому.

Прес-Центр КУП НАНУ