Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАН України відбувся перший шаховий турнір присвячений пам’яті В.М.Корецького

1 Березня, 2011

487.JPG

В суботу, 26 лютого, в блакитному атріумі Київського університету права НАН України відбувся перший шаховий турнір пам’яті В.М.Корецького. Ці змагання викликали неабияку зацікавленість – для участі в них зібралися студенти-юристи із 14 ВУЗів м. Києва:

1. Київського університету права НАН України

2. Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Шевченка

3. Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

4. Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету

5. Юридичного інституту Національного авіаційного університету

6. Навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ

7. Національної академії прокуратури

8. Київського національного торговельно-економічного університету

9. Національної академії СБУ

10. Академії адвокатури України

11. Інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом

12. Національного педагогічного університету ім. Драгоманова

13. Академії муніципального управління

14. Київської академії водного транспорту

Всього брали участь 37 чоловік – 33 юнаки (як 33 богатиря у казці) та 4 дівчини. Змагання проходили в особистому заліку та серед команд.

Положенням про змагання було передбачено 9 турів, розіграш проходив за швейцарською системою. Після 5 турів була запланована обідня перерва.

Про найвищий рівень організації змагань свідчило те, що головним суддею змагань був міжнародний арбітр Товчига О.Г., голова Президії колегії арбітрів Федерації шахів України, а головним секретарем – суддя національної категорії Гнип Ю.П., голова Кваліфікаційної комісії Федерації шахів України. Інформація про перебіг турніру одразу після закінчення чергового туру виставлялась на сайті міжнародної шахової інформації.

chess-results.com

В результаті тривалого і напруженого змагання перемогу виборов (навіть завчасно – за 1 тур до закінчення) студент Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету Владислав Мегур, який виграв всі 9 партій. Друге місце посів Павло Кругляков (Київський університет права НАН України) -7,5 очок, а третє – студент Національної академії внутрішніх справ Олександр Довженко – 7 очок. В командному заліку в запеклій і рівній боротьбі перемогу святкувала команда Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету – 13 очок, друге місце посіла команда Національної академії внутрішніх справ – 12,5 очок і третіми з такою ж сумою, програвши тільки за додатковим критерієм, стали господарі – команда Київського університету права НАН України.

Вітаємо переможців та призерів
І шахового турніру пам’яті В.М.Корецького

Ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький вручає нагороди переможцю змагань
– студенту Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету Владиславу Мегуру.

Призери особистих змагань

Оскільки турнір проходив уперше, організатори не наважилися виділити окремо змагання серед жінок. Але присутність на цих змаганнях дівчат надає впевненість, що в наступному турнірі можна буде вводити і змагання серед жінок.

Фото на згадку

Хоча турнір проводився вперше, цей млинець не став глевким – відмінну організацію спортивного змагання відзначили як учасники, так і болільники та партнери турніру. Визначний внесок в цю справу зробила Юридична фірма “ЦЕНТР ПРАВОВОГО КОНСАЛТИНГА”, яка виступила генеральним партнером. Велику допомогу надали Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН, Юридична газета та Ліга студентів Асоціації правників України.