В КУП НАН України відбувся сеанс одночасної гри в шахи на 10 дошках

12 Лютого, 2011

Основний зміст діяльності значної частини юристів складає, по суті, інтелектуальне протиборство. Якнайкраще це моделюється в шахах, які входять до числа найдоступніших засобів інтелектуальної підготовки майбутніх юристів. Ось чому розвитку шахів в Київському університеті права НАН України приділяється значна увага. Одним із заходів з розвитку шахів в університеті став проведений 10 лютого сеанс одночасної гри в шахи на 10 дошках. В університеті таке проводилось вперше. Сеанс проводив студент 21 МП групи Павло Кругляков.

Цей захід, як виявилось, став не стільки спортивним, скільки просвітницьким за характером. В усіх партіях перемогу здобув Павло. Але це не засмутило його опонентів – такими великими були враження від гри майстра, вона викликала просто захоплення.