В КУП НАН УКРАЇНИ відбувся майстер-клас третього Секретаря Посольства Російської Федерації в Україні Куберт Крістини Анатоліївни

4 Квітня, 2011
     У Київському університеті права НАН України 1квітня 2011 року відбувся майстер-клас із третім Секретарем Посольства Російської Федерації в Україні Курбет Крістіною Анатоліївною. Майстер-клас було присвячено розвитку Українсько-російських відносин.

На майстер-класі були присутні студенти відділення міжнародного права та професорсько-викладацький склад КУП НАН України.

Студентам було цікаво дізнатися про стан відносин між дружніми народами. Курбет К.А. зазначила, що Україна є стратегічним партнером Російської Федерації. Стратегічний характер відносин України з РФ закладений у базовому договорі «Про дружбу співробітництво і партнерство між Україною і РФ». Зазначалося, що невдовзі планується також підписання спільної Декларації про стратегічне партнерство між країнами. Українсько-російські відносини розвиваються надзвичайно активно. Укладено ряд стратегічно важливих рішень під час зустрічі президентів двох країн в Харкові (21 квітня 2010р.), в рамках  третього засідання Українсько-російської міждержавної комісії (17 травня 2010р.), під час сьомого засідання Комітету з питань економічного співробітництва (27 жовтня 2010р). Планується ухвалити ряд угод у базових галузях економіки – енергетиці, літакобудуванні, суднобудуванні та ін.

У цілому, обговорення  Українсько-російські відносини, викликало жваву дискусію серед студентів, які задавали питання, щодо особливостей співпраці, а також  вдосконалення та підвищення ефективності дій виконавчої влади у відносинах з РФ, та чіткому визначенню шляхів і перспектив розвитку контактів на цих зовнішньополітичних напрямах.