В КУП НАНУ був проведений круглий стіл «Особисті немайнові права: еволюція від Римського Права до Четвертого покоління Прав Людини”

29 Листопада, 2012

28 листопада кафедрою цивільного та трудового права та науково-дослідної лабораторії медичного права та права біоетики був проведений круглий стіл на тему “Еволюція особистих немайнових прав людини від римського права до IV покоління прав людини”.У заході взяли участь професорсько-викладацький склад  та студенти КУП НАНУ та науковцями НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, політико-правового коледжу “Алско” та Рівненського інституту КУП НАНУ.

Були обговорені питання зародження та еволюції особистих немайнових прав в українській та іноземній цивілістиці. Наукова дискусія точилась навколо питань регулювання та захисту особистих немайнових прав крізь призму сучасних тенденцій розвитку доктрини цивільного права та інших галузей науки предметом яких є людина.

Учасники мали можливість ознайомитись з виставкою наукової літератури з тематики заходу, організованої завідувачем бібліотеки Ярошевської Т.Ю. На виставці були представлены роботи присвячені витокам римського права, теорії четвертого покоління прав людини та актуальним проблемам інтелектуальної власності,що висвітлені у працях Рабіновіча П.М. та Ю.Л.Бошицького.