В КУП НАНУ продовжуються майстер-класи для студентів від представників міжнародного бізнесу
Минулого тижня для здобувачів освіти Київського університету права НАН України відбувся унікальний майстер-клас на тему «Актуальність страхування життя та пенсійного забезпечення в контексті євроінтеграційних процесів в Україні». Майстер-клас було організовано кафедрою міжнародного права та галузевих правових дисциплін для випускників 4-го курсу спеціальності 293 «Міжнародне право» в рамках навчальної дисципліни «Страхове право». Майстер-клас відбувся в офлайн та онлайн форматах, а місцем його проведення став офіс страхового посередника, лідера ринку страхування життя – компанії «StarLife».
Майстер-клас для студентів провела директор та співвласник компанії «StarLife» пані Грубріна Алла Леонідівна, яка розповіла про те, що страхування життя як послуга для громадян сягає історією на багато тисяч років тому. Сучасний світовий досвід страхування життя свідчить про те, що дана послуга є одним із способів убезпечення себе та своєї родини на майбутнє. Страхувальник (застрахований) за договором страхування життя може розраховувати на страхову суму або пенсію в разі дожиття до закінчення договору, що є засобом накопичення коштів. Страхування життя може бути й захистом спадщини страхувальника, оскільки дає йому змогу передбачити наслідки своєї смерті для близьких і визначити частку спадщини, що призначається кожному з них. Отже, страхування життя дає змогу полегшувати передання майна, створювати грошові фонди для різних цілей (наприклад, витрат на успадкування або поховання). Окрім того, значне поширення страхування життя сприяє зменшенню соціальної напруги та навантаження на соціальний бюджет країни.
Наприкінці майстер-класу студенти мали можливість поставити питання лектору, дізнатися про особливості діяльності страхових компаній-лайф в Україні, зокрема про флагмана світового ринку ПАТ компанію «МетЛайф Україна».
Модератором заходу від Київського університету права НАН України стала професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін к.ю.н., доцент Хорватова Оксана Олегівна.
Зазначимо, що позитивність майстер-класів для здобувачів вищої освіти полягає не лише в тому, що студенти з перших вуст мають можливість дізнатися про сучасні тенденції та практичні особливості застосування норм національного та міжнародного права, а й у тому, що лектори є безпосередніми та потенційними роботодавцями, що, безумовно, актуально для випускників університету.
Прес-Центр КУП НАНУ