В КУП НАНУ проведено День відкритих дверей з випускниками вінницьких шкіл

5 Травня, 2023

4 травня 2023 року в університеті відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі. У заході взяли участь понад 100 випускників шкіл Вінниччини, а саме Хмільника, Калинівки, Погребища, Браїлова тощо.

На початку зустрічі всіх учасників привітав ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький, який розповів про історію становлення та розвитку університету, про переваги навчання студентів в КУП НАНУ, і що науково-викладацький склад університету у своїй повсякденній діяльності намагається сформувати у випускників почуття національної гідності, патріотизму, справедливості та невпинного прагнення до нових знань.

Про особливості навчання в університеті за спеціальністю 293 “Міжнародне право” розповіла завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова, яка зазначила перспективи випускників КУП НАНУ.

Перед абітурієнтами з цікавими доповідями виступили завідувач кафедри кримінального права і процесу Валерій Андрусів та його колега завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв, які розповіли про якісний склад науково-педагогічних працівників, практиків судових і правоохоронних органів, відомих адвокатів, котрі забезпечують навчальний процес в університеті.     Здобувачка 4-го курсу університету Анастасія Майорова поділилася із абітурієнтами інформацією про цікаве і насичене життя, про переваги навчання в КУП НАНУ.

Відповідальний секретар приймальної комісії Іван Канфуї розповів про особливості професії юриста, її важливості для України сьогодні та поділився своїм 20-ти річним досвідом роботи в якості слідчого.

Проректор з навчально-методичної роботи університету Олена Антонова проінформувала присутніх з правилами вступної кампанії 2023 року та продемонструвала відео-дайджест про Київський університет права.

На завершення онлайн зустрічі, перед абітурієнтами виступив завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ Юрій Ковальчук, який наголосив, що Київський університет права проводить регіональну політику з метою максимального наближення до місця проживання і роботи своїх студентів. Тому навчання в структурному підрозділі КУП НАНУ в м. Вінниці дає можливість студентам отримати диплом університету не залишаючи межі своєї області.

Майбутні вступники в процесі онлайн зустрічі з керівництвом університету отримали повну і вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії у КУП НАНУ в 2023 році та отримали відповіді на всі хвилюючі їх питання.

Прес-Центр КУП НАНУ