В КУП НАНУ проведено круглий стіл «визначні пам’ятки права »

18 Грудня, 2015

18.12.2015р. кафедрою теорії та історії держави і права та науковим товариством студентів було проведено засідання круглого столу на тему: «Визначні пам’ятки права».
     У заході взяли участь завідувач кафедри Кінащук Л.Л., професор кафедри Іванов В.М.,  доцент кафедри Чаплюк О.І., професорсько-викладацький склад та студенти КУП НАНУ.
Було заслухано наукові повідомлення:
•    Закони Хаммурапі – визначна пам’ятка Стародавнього Вавілону (Онищенко В., ПМ-11);
•    Закони Ману: вплив на розвиток правової системи Стародавньої Індії (Нежурко А. ПМ-11);
•    Кодифікація Юстиніана: зміст та значення (Боброва Т., ПМ-11);
•    Руська Правда – пам’ятка давньоруського права (Гуцол М., ПБ-11) ;
•    Велика хартія вольностей: зміст та значення (Горячий В., ПМ-11);
•    Конституція Пилипа Орлика – видатна пам’ятка українського конституціоналізму (Боровик Є. ПБ-11) ;
•    Процес короткий, наказний про судочинство в Україні (Вожол О., ПБ-11);
•    Права, за якими судиться малоросійський народ : зміст та значення (Джафарова Е., ПБ-11) та ін.

Під час обговорення учасники заходу дійшли до висновку щодо необхідності ґрунтовного вивчення майбутніми юристами визначних пам’яток права.