В КУП НАНУ проведено жеребкування футболього турніру “Кубок Дружби-2011”.Участь в змаганнях братимуть16 ВУЗів юридичного спрямування

15 Квітня, 2011
     Для участі в міжвузівському турнірі з міні-футболу “Кубок Дружби-2011” подали заявки команди:

1.      Київського університету права НАН України (КУП НАНУ)
2.      юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Шевченка)
3.      юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (КДАВТ)
4.      юридичного факультету Академії праці і соціальних відносин (АПСВ)
5.      юридичного факультету Університету економіки та права “КРОК” (“КРОК”)
6.      факультету правознавства і міжнародних відносин Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі (УДУФіМТ)
7.      факультету економіки, менеджменту та права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ)
8.      юридичного факультету Європейського університету (Європейський)
9.      факультету соціології і права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (ФСП КПІ)
10.    юридичного факультету Академії муніципального управління (АМУ)
11.    Навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ (НАВС)
12.    юридичного інституту Національного авіаційного університету (ЮІ НАУ)
13.    інституту міжнародних відносин Національного авіаційного  університету (ІМВ НАУ)
14.    юридичного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ ім. Гетьмана)
15.    Інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП)
16.    Національної академії прокуратури України
(НАПУ)

Ігри пройдуть в два етапи:

перший етап – змагання в підгрупах  (всього 4) за коловою системою, 6 ігрових днів – 18-21 та 26,27 квітня;
другий етап – чвертьфінали (по дві кращі команди з підгруп) – 11 травня, півфінали, фінали – 12 травня.

120001.jpg

120002.jpg