В КУП НАНУ пройшла лекція з техніки безпеки від представників ДСНС

21 Жовтня, 2023

19 жовтня 2023 р. в Київському університеті права НАН України пройшла лекція з техніки безпеки від представників ДСНС, у якій взяли участь студенти першого курсу, а також трудовий колектив.

Захід відразу почався з невеликого інтерактиву: представники ДСНС викликали одного зі слухачів, щоб він назвав різні види боєприпасів, відображених на макеті. У бажанні самостійно назвати всі експонати до цієї активності долучилася й уся аудиторія. Виявивши прогалини у знаннях студентів, спеціалісти почали лекцію, що мала на меті детально розглянути кожен з представлених вибухонебезпечних об’єктів. Не забули сказати й про загрозу, що вони несуть за собою. Зокрема матеріал стосувався:

• протипіхотних та протитанкових мін;
  • ракет;
  • різних видів патронів;
  • детонаторів;
  • запалів;
  • авіаційних бомб.

Наступна, та не менш важлива тема: як можуть маскувати різні види боєприпасів такі як детонатори, запали, розтяжки, гранати, міни та міни пелюстки. Якщо коротко: усе це може бути приховано буквально будь-де. До прикладу:

• побутові речі;
  • техніка;
  • за деревами та під листям;
  • під землею;
  • у сумках;
  • у купах сміття.

І, на жаль, на цьому список не закінчується. Отож, закликаємо всіх бути дуже уважними до підозрілих речей!

У підсумку хочемо подякувати гостям нашого університету за надзвичайно важливу на сьогодні тему техніки безпеки, розкриту для наших студентів. Сподіваємося, що всі, хто брав участь у цьому заході, вийшли з новими та корисними знаннями.

Прес-Центр КУП НАНУ