В КУП НАНУ пройшла зустріч з відомим науковцем, бізнесменом і політичним діячем, професором Віктором Ковальським

6 Жовтня, 2023

04.10.2023 року в синьому атріумі Київського університету права НАН України відбулася зустріч керівництва університету, науково-педагогічного складу та студентів із відомим науковцем, бізнесменом і політичним діячем, доктором юридичних наук, професором Віктором Семеновичем Ковальським. Крім того, що Віктор Семенович як шеф-редактор керує загальнонаціональною правовою газетою «Юридичний вісник України», є Президентом відомої видавничої організації «Юрінком Інтер», він ще й очолює Київську міську організацію Союзу юристів України.

Саме як із представником Союзу юристів України керівництво в особі ректора університету професора Юрія Бошицького та колектив КУП НАНУ підписали меморандум про співпрацю.

Після урочистостей зав’язалася цікава бесіда аудиторії з гостем. Кількість питань від студентів і викладачів фактично вивела відповіді Віктора Семеновича на рівень майстер-класу щодо його юридичної діяльності та діяльності компаній, якими він керує. Він не тільки детально розповів про свою багаторічну  правничу кар’єру, але й поділився власним досвідом бізнесмена – керівника «Юрінком Інтер», провідного українського видавництва, що забезпечує юридичною літературою, журнальними виданнями правоохоронні, судові та правозахисні органи й організації, навчальні заклади та наукові установи, а також юристів, які працюють в установах i організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Результатами цікавої зустрічі стали не тільки підписання меморандуму про співпрацю, але й бажання педагогічного колективу та деяких студентів  долучитися до Київської міської організації Союзу юристів України, яку очолює  Віктор Семенович Ковальський.

Окремо слід зазначити, що сторони обговорили поглиблення співпраці з Віктором Семеновичем, як Президентом «Юрінком Інтер» – дуже потужної видавничої компанії юридичної літератури, що безперечно буде сприяти поповненню та оновленню бібліотечних фондів КУП НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ