В КУП НАНУ пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

1 Березня, 2016

22 лютого 2016 року в Київському університеті права НАН України на виконання Наказу Міністерства освіти та науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 році» від 27.11.2015 р. №1247 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.
     Захід проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

У змаганнях взяли участь 19 студентів старших курсів Київського університету права НАН України.
     І тур полягав у розв’язанні тестових завдань з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «право» у вищих навчальних закладах України.
     Рішенням оргкомітету від КУП НАНУ було визнано переможцями цього етапу та рекомендовано до участі у ІІ етапі олімпіади таких студентів:

• Гречаник Анна Вікторівна (слухач магістратури);
  • Махинько Олександра Олександрівна (слухач магістратури);
  • Чирко Тетяна Іванівна (слухач магістратури).

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства буде проведено у квітні на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Викладач, що супроводжуватиме учасників олімпіади та братиме участь в якості члена Журі або Апеляційної комісії – Чомахашвілі Олена Шотаєвна, к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Київського університету права НАН України.

Щиро бажаємо наши дівчатам заслуженої перемоги!