В КУП НАНУ пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

22 Лютого, 2017

22 лютого 2017 року  в Київському університеті права НАН України на виконання Наказу Міністерства освіти та науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 році» від  09.12.2016 р.
№ 1495 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.
     Захід проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.
     У змаганнях взяли участь студенти старших курсів Київського університету права НАН України.
     І тур полягав у розв’язанні тестових завдань з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Право» у вищих навчальних закладах України.

Рішенням оргкомітету від КУП НАНУ було визнано переможцями цього етапу та рекомендовано до участі у ІІ етапі олімпіади таких студентів:

•  Ткач Ольга (слухач магістратури);
•  Коняхіна Альона (слухач магістратури);
•  Лопащук Ірина (слухач магістратури).

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства буде проведено у квітні на базі Закарпатського державного університету .

Щиро бажаємо нашим дівчатам заслуженої перемоги!

Матеріали підготувала:
Бісюк Олена Сергіївна,