В КУП НАНУ пройшов круглий стіл на тему: “Реалізація прав та свобод людини і громадянина: кримінологічний та історичний аспекти”

10 Жовтня, 2022

07 жовтня 2022 року в Київському університеті права НАН України до Дня юриста проведено Круглий стіл, присвячений Дню юриста “Реалізація прав та свобод людини і громадянина: кримінологічний та історичний аспекти”, організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти, які підготували змістовні доповіді.

Під час засідання обговорювали дискусійні питання реалізації прав та свобод людини, формування інституту цінності людського життя, обговорювали гуманнізм та смертну кару і дійшли висновку, що перевиховати людину смертною карою неможливо. Говорили про необхідність роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів» та впровадження курсу о маніпуляціях.

Прес-Центр КУП НАНУ