Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАНУ пройшов міжвузівський інтегрований круглий стіл на тему: “Профайлінг, як інструмент розуміння відносин між особою та органами публічної влади”

8 Вересня, 2023

08 вересня 2023 року кафедрою кримінального права та процесу Київського університету права НАН України було організовано проведення міжвузівського інтегрованого Круглого столу на тему: “Профайлінг, як інструмент розуміння відносин між особою та органами публічної влади”.

Серед учасників заходу – представники Київського університету права НАН України та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Організаторами та модераторами виступили доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України к.ю.н., доцент Наталія Веселовська та старший викладач кафедри Володимир Павлов. Дякуємо професору Беззубову Д.О. за допомогу в організації.

Висловлюємо щиру повагу та вдячність за корисну й цікаву доповідь Марутян Рені Рубенівні – доктору наук з державного управління, професору кафедри глобальної та національної безпеки Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Зазначений захід відбувся в рамках вивчення таких дисциплін, як “Актуальні проблеми юридичного профайлінгу”, “Адміністритивне право”, “Англійська мова за професійним спрямуванням” та роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Круглий стіл був присвячений Міжнародному Дню грамотності.

Важливими темами, що розглядалися, були:

“Контроль як необхідна риса публічного діяча”, “Психологічні засади політичної влади”; “Психологія публічного виступу”; “Характер представника органу публічної влади”, “Взаємодія та управління: психологічні аспекти”, “Психологічні аспекти запобігання корупції”, “Психологічний клімат в колективі органів публічної влади”, “Психологія підлеглого, який не хоче бути керівником”, “Адміністрування в умовах війни”, “Особливості особи, що бажає безмежної влади”, “Спільне диктаторів”, “Гнів та публічна влада”, “Пол Пот та його психотип”, “Аналіз психотипу княгині Ольги”, “Фрі‌да Ка‌ло де Ріве‌ра: психотип”, “Психотип Муссоліні”, “Психотип Томаса Едісона” та багато інших цікавих доповідей, частина з яких була англійською мовою.

Протягом 4 годин панувала атмосфера конструктивного діалогу та поваги, всі доповіді та дискусії були дійсно важливими, корисними та спонукали до обговорення, тому вирішили, що необхідним є продовження заходів, присвячених дослідженню психотипів, конфліктів та проблемам публічної влади зокрема.

Прес-Центр КУП НАНУ