В КУП НАНУ пройшов студентський круглий стіл у форматі дебатів на тему: «Чи є міжнародне право ефективним інструментом для запобігання війнам і конфліктам у сучасному світі?»

3 Жовтня, 2024

2 жовтня для студентів першого курсу спеціальності «Міжнародне право» Київського університету права НАН України, за організації асистентки кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Анастасії Майорової, відбувся круглий стіл у форматі дебатів на тему: «Чи є міжнародне право ефективним інструментом для запобігання війнам і конфліктам у сучасному світі?».

Здобувачів розділили на дві команди, що представляли позиції «за» та «проти» з дискусійної теми. Завданням учасників було в межах регламенту надати переконливі та юридично обґрунтовані аргументи, що переконали би команду супротивників.

Метою заходу стало не лише підвищення рівня ораторських здібностей, роботи з пошуку та підготовки матеріалів і розвитку співпраці в межах команди, а й винесення спільного компетентного висновку майбутніх юристів у галузі міжнародного права на запропоновану тему.

Здобувачі першого курсу завдяки подібним заняттям мають можливість зробити свої перші кроки у науковій діяльності та підготуватися до рівня загальноуніверситетських, всеукраїнських і міжнародних круглих столів та конференцій.

Прес-Центр КУП НАНУ