В КУП НАНУ пройшов XII міжнародний Конгрес ELSA

28 Вересня, 2010

25 вересня 2010 року в Київському університеті права НАН України проводився ХІІ Національний конгрес ELSA Україна – статутний захід Асоціації, чергові збори якої проводяться двічі на рік.
ELSA (The European Law Students’ Association) – це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що обєднує студенів-правників та молодих юристів, які зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навиків, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи.
ELSA – це унікальна мережа, що зростає щодня і зараз налічує близько 36 000 молодих студентів з більш ніж 200 університетів 40 країн Європи. ELSA на даний момент має членів та спостерігачів в: Албанії, Арменії, Австрії, Бельгії, Боснії та Герцоговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Грузії, Німеччині, Греції, Угорщині, Ісландії, Італії, Казахстані, Латвії, Литві, Люксембургу, Мальті, Чорногорії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Македонії, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Великобританії, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччині та Україні.

ELSA також співпрацює з іншими студентськими організаціями по всьому світу, на приклад – ILSA в Північній Америці, ALSA в Японії, ALSA в Австралії, ALSA в Південній Африці та AEJCI на Березі Слонової Кості.

Національний конгрес ELSA Україна – найвищий орган прийняття рішень. Саме на Національному Конгресі вирішується подальший розвиток національної групи як одиниці мережі ELSA International.
У конгресі взяли участь понад 65 учасників із різних куточків України: Рівненської, Сумської, Луцької, Кіровоградської, Київської, Донецької та інших областей.

Ректор КУП НАН України, проф. Юрій Ладиславович Бошицький привітав учасників в стінах нашого університету, розповів про історію розвитку КУП НАН України, побажав плідної роботи.

Студенти Київського університету права НАН України взяли активну участь у заході – виступили співорганізаторами та координаторами: налагоджували між університетські зв’язки.

За результатами пленарного та робочих засідань Конгресу було прийнято серію змін до Статуту ЕЛСА Україна, які скоро будуть опубліковані у Книзі Рішень Національного Конгресу асоціації.