В КУП НАНУ розпочала свою роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації

17 Січня, 2023

Відповідно до наказу ректора Київського університету права НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича 17 січня 2023 року розпочала свою роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації (комплексний кваліфікаційний екзамен з дисциплін професійної та практичної підготовки) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузь знань 08 «Право» очної (денної), форми здобуття освіти.

З вітальним словом до здобувачів та членів комісії виступив голова комісії доктор юридичних наук, професор Гордієнко Сергій Георгійович і оголосив наказ про роботу екзаменаційної комісії, побажав здобувачам успіху та позитивних результатів.

До складу екзаменаційної комісії окрім голови ввійшли: заступник голови комісії – Андрусів Валерій Григорович, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права та процесу. Члени комісії: Матвєєв Сергій Васильович, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент; Хорватова Оксана Олегівна, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент; секретарем екзаменаційної комісії призначено кандидата історичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціального-гуманітарних дисциплін Романову Олену Миколаївну; представник від роботодавців – Купрієнко Володимир Миколайович, старший партнер АО «Універсальний правовий центр» кандидат юридичних наук.

Ректор КУП НАН України Юрій Ладиславович Бошицький подякував членам комісії та колективу університету за об’єктивне оцінювання здобувачів на комплексному кваліфікаційному екзамені та зазначив, що випускники під час атестації продемонстрували гідний рівень підготовки, 8 випускників очної (денної) форми здобуття освіти із 14 отримають дипломи з відзнакою.

Період навчання випускників видався доволі нелегким. Внесла свої корективи у звичний освітній процес і пандемія, і введення воєнного стану у зв’язку з агресією російської федерації. Проте незважаючи на ці фактори, університет свої завдання виконує, і це підтверджено оцінкою екзаменаційної комісії. Цей факт безперечно є свідченням наполегливості, фаховості та унікального досвіду як здобувачів так і науково-педагогічного складу, залученого до підготовки здобувачів – наголосив завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін КУП НАН України Матвєєв С.В.

Вітаємо випускників магістрів очної (денної) форми здобуття освіти з успішним завершенням навчання та бажаємо здобутків у подальшому житті!

Прес-Центр КУП НАНУ