В КУП НАНУ розпочалась підсумкова атестація для спеціальності 293 «Міжнародне право»
Підсумкова атестація є завершальним етапом навчання у закладі вищої освіти і одним з найважливіших моментів життя для випускників. Саме на підсумковій атестації студенти підтверджують рівень здобутих в університеті теоретичних знань та практичних умінь. Щороку в червні майбутні бакалаври спеціальності 293 «Міжнародне право» – здобувачі першого рівня вищої освіти Київського університету права Національної академії наук України розпочинають естафету проходження підсумкової атестації. Відповідно до освітньої програми та навчальних планів спеціальності 293 «Міжнародне право», наказів по КУП НАНУ – підсумкова атестація проводиться у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену.
Слід наголосити, що спеціальність 293 «Міжнародне право» є унікальною та найпрестижнішою спеціальністю. Вона включає оволодіння фаховою підготовкою з міжнародних відносин, загальної юриспруденції, міжнародного права та іноземної мови. І саме тому спеціальність «Міжнародне право» сьогодні очолює список найпрестижніших та найпопулярніших спеціальностей в Україні. Отримання диплому із вказаної спеціальності не лише засвідчує набуття студентами більш глибоких та ширших за своїм спектром знать, вмінь та кваліфікацій, а й надає переваги при працевлаштуванні. Так, наприклад, здобувачі вищої освіти КУП НАНУ за даним напрямом в продовж 4 років вивчають англійську та німецьку мови, що надає значні переваги при працевлаштуванні як в нашій державі, так і закордоном.
В решті, оскільки спеціальність 293 «Міжнародне право» має міжнародне спрямування, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Міжнародне право» під час навчання отримують теоретичні знання з міжнародно-правового регулювання міждержавних відносин, ґрунтовні знання з міжнародного приватного, публічного та економічного права, права ЄС, практичні навички, необхідні для участі в діяльності державних органів, громадських організацій, в галузі міжнародних відносин і зовнішньоекономічної діяльності. А випускники можуть працювати в міжнародних організаціях, дипломатичних місіях, консульських установах, юридичних фірмах, наукових установах та інших організаціях, які мають відносини з іноземними державами або міжнародними організаціями, також в органах законодавчої, виконавчої та судової влади, в правоохоронній системі, відділах зовнішньоекономічних зв’язків підприємств; можуть займатися аналітичною, прогностичною, консультативною роботою у сфері міжнародних відносин, брати участь у дипломатичних переговорах і зустрічах, аналізувати міжнародну інформацію, здійснювати наукові дослідження у галузі гуманітарних та суспільних наук, досліджувати світовий ринок та тенденції його розвитку, займатися консультативною, експертною діяльністю у міністерствах та відомствах.
Підсумкова атестація відбулась у змішаному форматі, приємно, шо здобувачі вищої освіти прийшли офлайн здавати екзамени, які приймала комісія у складі: голови комісії – Галянтича Микола Костянтиновича, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України; заступника голови комісії – Фурси Світлани Ярославівни, доктора юридичних наук, професора, в.о. завідувача кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін; члена комісії – Хорватової Оксани Олегівни, кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін; секретаря комісії – Кудіної Ірини Олегівни, завідувача навчально-методичним відділом КУП НАНУ та представника від роботодавців – Бояркіної Ярослави Сергіївни, директора Київського представництва девелоперської компанії «Привілегія», член ЕК.