В КУП НАНУ відбулась презентація персональної виставки фоторобіт Начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації І.В. Вєтрова

13 Квітня, 2012

13 квітня 2012 року в Київському університеті права НАН України в рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді»,  започаткованого у 2007 році Київським університетом права НАН України та Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України,   відбулася презентація персональної виставки фоторобіт Начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації І.В. Вєтрова, на тему:  «Мить неповторна».

У вітальному слові ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, заступник Голови Союзу юристів України, професор Ю.Л. Бошицький, сердечно привітав усіх присутніх з відкриттям виставки та зазначив, що цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва, сприяє поглибленню духовності студентської молоді, її ерудиції та професійних практичних знань.
     В холі КУП НАН України студенти, гості виставки і всі охочі мали нагоду побачити прекрасні фотороботи з краєвидами нашої батьківщини, митями життя,  адже кожен знімок – це не просто факт існування чого-небудь, це частинка емоції, стану душі, настрою і врешті нашого власного погляд, сприйняття часу та простору, як зазначив сам  художник.

Гостями університету в цей день були відомі правознавці, науковці, представники різних організацій, а саме: Голова Союзу юристів України, В.О.Євдокимов;Президент Інституту правової політики, Міністр юстиції України 2007 – 2010 рр.,  М.В. Оніщук; радник Міністерства внутрішніх справ України, екс-Прем’єр-міністр України, В.В.Дурдинець; доктор права, професор Пенсільванського університету Вільям Батлер (США); Постійний представник Верховної Ради у Конституційному  Суді України, завідувач відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України, А.О.Селіванов; Суддя  Конституційного суду України, В.М. Кампо та Перший секретар Посольства Республіки Болгарії в Україні Веселін Узунов; кримський  художник Олексій Спольський.

Сарських О.П.