В КУП НАНУ відбулась презентація персональної виставки творів кримської художниці В.Шевчук «Творчість митця – message молодому поколінню» (фоторепортаж)

27 Березня, 2011

Київський університет права НАН України готує не тільки висококваліфікованих спеціалістів-юристів, але й прагне привити їм любов до мистецтва. В наш час студентам доводиться не легко: постійні лекції, семінари, сесії… Важко у такому бурхливому житті знайти хоч пару хвилин на духовне задоволення. Але у студентів Київського університету права НАН України є можливість отримати це задоволення у стінах власної «ALMA MATER».

У 2007році Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді».

Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва. На фоні творів мистецтва проводиться спілкування з фахівцями – юристами, які працюють у сфері охорони інтелектуальної власності. У свою чергу, митці мають нагоду отримати одразу консультації від студентів юридичної клініки Київського університету права НАН України щодо захисту прав інтелектуальної власності.

Незвичність цього проекту в тому, що його започатковано з культурно-виховною метою безпосередньо для студентів-правознавців.
25 березня пройшла презентація персональної виставки «Творчість митця – message молодому поколінню» цього цікавого проекту.
В холі університету студенти і всі бажаючі мали нагоду на протязі трьох місяців бачити прекрасні натюрморти та пейзажі з краєвидами нашої батьківщини на полотнах молодої кримської художниці – Вероніки Шевчук.

Як вже зазначалось раніше, ідея проекту полягає в проведенні поруч з творами мистецтва зустрічей з фахівцями юристами, зокрема тими, хто працює у сфері охорони та захисту інтелектуальної власності. Наші студенти – майбутні правознавці – адвокати та судді повинні бути більш обізнаними відносно проблем правового характеру.
Поза всяким сумнівом ця виставка, а також сам проект, у рамках якого вона відбувається, матимуть велике значення для формування студента, як всебічно розвинутої та обізнаної особистості. Так, духовне життя студента – юриста, природність зв’язків з творчістю та мистецтвом, повинні мати як духовно збагачуючий так і виховний характер.

В день проведення презентації, гостями університету були відомі правознавці, науковці, представники різних організацій у сфері інтелектуальної власності, митці, представники дипломатичних та іноземних місій в Україні, представники державної та виконавчої влади, мистецтвознавці, журналісти, а саме: Президент Європейської Арбітражної Палати – Пампуха Г.Г., голова Адвокатського об’єднання «Національна колегія адвокатів» – Паламарчук О.С., керуючий партнер юридичної фірми Cai
&
Lenard Пільков
К.М.
, третій секретар Посольства Російської Федерації в Україні – Курбет Х.А., проректор Європейського університету – Тимошенко О.І., директор патентно-юридичної юридичної агенції Вrand Grup – Сисоєнко І.В., представники Асоціації жіночого регбі України – Бріцкін В.В., Клюзко С.І. та інші.

Кожний з гостей мав можливість висловити свої враження і почуття після огляду творів мистецтва та знайомства з університетом.
Як було зазначено ректором університету Ю.Л.Бошицьким, що в майбутньому в холі університету будуть представлені художні твори різних вітчизняних митців, а також роботи наших студентів, які вміють і люблять малювати або фотографувати. Тому даний захід спрямовано і на те, щоб допомогти знайти та виявити серед студентів правознавців нові здібності та таланти.

Хотілося б відзначити, що і студентство університету дало високу оцінку роботам Вероніки Шевчук, адже проект в першу чергу створено саме для студентської молоді. З теплими словами вдячності та захолення виступили представники студентського самоврядування Осядла Марія та Головчук Віталій. Окрему вдячність всі присутні висловили ректору університету, заслуженому юристу України Бошицькому Ю.Л. за створення та організацію даного мистецького проекту.