В КУП НАНУ відбулась вікторина до святкування Дня вишиванки

17 Травня, 2024

16 травня 2024 року у Київському університеті права НАН України відбулась вікторина до святкування Дня вишиванки, організаторкою якого виступила доцент кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Олена Романова.

У цей день в Україні та за її межами відзначають День вишиванки. За доволі короткий час це свято еволюціонувало зі студентської акції до міжнародних масштабів. Для українців вишиті сорочки є символом національної ідентичності. Наразі їх носять по всьому світу на знак підтримки нашої культури і традицій, що набуло особливого сенсу під час війни. Свято покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, тому відзначають його одягнувши вишиванку.

Вікторина до Дня вишиванки проходила у три етапи: Перший – історія вишиванки, другий – цікаві та невідомі факти про вишиванку, третій – «Моя Україна».

За кожну правильну відповідь студенти отримували по два бали.

У даному заході взяли участь студенти першого курсу університету.

Серед присутніх гостей – викладач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Павлов та доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук Веселовська Наталія. Під час заходу студенти жваво відповідали на питання, дискутували, висловлювали власні погляди та позиції. По закінченню заходу було підбито підсумки. За сукупність балів перемогу отримали студенти  групи ПБ 13.

Вікторина проходила в офлайн режимі та онлайн режимі на платформі Google Meet.

Прес-Центр КУП НАНУ