В КУП НАНУ відбулась зустріч з начальником Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вовком В.С.

28 Березня, 2012

Філія КМЦП в КУП НАН України розпочала свою роботу 28.03.2012 року після урочистого відкриття.
     У церемонії проведення даного заходу взяли участь ректор, професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л.Бошицький, начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА В.С.Вовк, директор КМЦП О.Нагурний, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська, представники студентського самоврядування КУП НАН України.
     Під час бесіди в кабінеті ректора,про перспективи розвитку університету та столиці взяв участь і гість університету, декан юридичного факультету Гданського університету (1996-2002 р.р.); Президент Польської асоціації конституційного права (з 2002 р.); вчений секретар редакційної ради журналу “Огляд Сейм”; член Сенату Гданського унівеситету; член сенатського комітету університету бюджету та фінансів; професор Анджей Шміт.

В.С.Вовк у своєму виступі зазначив, що філія КМЦП в КУП НАН України сприятиме вирішенню проблеми працевлаштування студентства і відповів на питання присутніх студентів.
     Ю.Л.Бошицький наголосив на тому, що міцні знання, лідерські риси характеру студенти здобувають у стінах КУП НАН України, а для цього в університеті створені найсучасніші умови навчання, з якими присутні мали нагоду ознайомитися під час оглядової екскурсії.
     Ректор акцентував увагу на загальноуніверситетських програмах, які сприяють інтелектуальному, творчому та гармонійному розвитку майбутнього юриста.

Наш університет має змогу надати студентам вивчення 4 іноземних мов для мобільності студентів у європейському просторі: англійська, німецька, іспанська та французька (факультативні заняття викладачі проводять для студентів безкоштовно).
     Від студентського парламенту координатором філії КМЦП у КУП НАН України було обрано В.Головчука, якому В.С.Вовк вручив свідоцтво про відкриття даної філії.

На завершення церемонії відкриття філії Юрій Ладиславович, Володимир Семенович та Олександр Нагурний урочисто перерізали стрічку в аудиторії 123, в якій обладнано робоче місце координатора філії КМЦП.