В КУП НАНУ відбулася презентація «Малої енциклопедії міжнародного права»

17 Грудня, 2013

9 грудня 2013 р. в приміщенні Київського університету права НАН України відбулася презентація навчально-довідникового видання – «Малої енциклопедії міжнародного права», виданого Університетом під редакцією ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького. Цей захід проводився в рамках Днів факультету міжнародних відносин КУП НАНУ. Його метою була популяризація даного видання як серед студентів факультету міжнародних відносин, так і серед численних його гостей, які відвідували його на цьому тижні. Із розгорнутим вступним словом на презентації виступила декан факультету міжнародних відносин, кандидат юридичних наук, доцент М.О. Дей. Нею було висловлено подяку рецензентам цього видання – професору, д.ю.н Л.Д. Тимченко та к.ю.н. О.С. Переверзєвій, а також наголошено на здобутках цієї енциклопедії. Ведучою презентації виступила старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ І.М. Проценко, яка коротко охарактеризувала Малу енциклопедію міжнародного права, розповіла про етапи її підготовки, а також про великий внесок окремих авторів в її розробку (зокрема, професора, д.ю.н. В.Н. Денисова, к.ю.н., доцента М.О. Дей, к.ю.н., ст.н.с. К.О. Савчука, к.ю.н. О.В. Стрєльцової, к.ю.н. А.М. Кузьменка, к.ю.н. О.І. Мельничук, к.ю.н. О.В. Бурлак, Т.М. Борисової, К.А. Шумеляк).

Мала енциклопедія міжнародного права викликала великий інтерес у учасників презентації, а безпосередня цільова аудиторія енциклопедії – студенти – висловили щире бажання працювати з нею під час підготовки до семінарських занять, заліків та іспитів.

Декан факультету
 міжнародних відносин