В КУП НАНУ відбулася робоча зустріч професорсько-виклацького складу з делегацією чеських науковців

2 Червня, 2011

2 червня 2011 року відбулася робоча зустріч професорсько-викладацького складу КУП НАНУ з делегацією чеських науковців, яку очолив Франтішек Йирасек   – ректор Міжнародного інституту підприємництва та права (Прага).
     На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Чернецька О.В. та проректор з навчально-методичної роботи Глух М.В., а також завідувачі кафедр КУП НАНУ.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання вищої юридичної освіти в Україні та Чехії. Чеські гості звернулись до професорсько-викладацького складу з пропозицією про співробітництво у галузі освіти та науки. Були окреслені пріоритетні напрямки подальшої спільної роботи КУП НАНУ та МІПП. В результаті зустрічі були досягнуті домовленості про забезпечення обміну інформації в галузі науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності університетів. Також було досягнуто порозуміння в питанні обміну навчальних програм та інноваційних методик викладання юридичних дисциплін.