В КУП НАНУ відбулася святкова студентська вікторина з нагоди 26-ї річниці КУП НАН України

15 Грудня, 2021

14 грудня 2021 року в рамках заходів з нагоди 26-ї річниці Київського університету права НАН України відбулася святкова вікторина на тему – «Сторінками історії Київського університету права НАН України», організаторами якої виступили науково-педагогічні працівники кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін: кандидат історичних наук, доцент кафедри Романова Олена Миколаївна та кандидат історичних наук, доцент кафедри Лісова Катерина Сергіївна.

У вікторині прийняли активну участь студенти першого курсу спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», змагаючись у двох командах під назвами «Українські націоналісти» та «Хранителі права».

Для об’єктивного оцінювання конкурсу було створено журі у складі: проректора з навчально-методичної роботи кандидата історичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Лісової Катерини Сергіївни, завідувача навчально-методичного відділу, кандидата економічних наук Антонової Олени Михайлівни та кандидата філологічних наук, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Некряч Ольги Василівни.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію, захід відбувся у змішаному режимі онлайн та офлайн із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Захід було розпочато з привітань учасників заходу з 26-ю річницею університету. Сама ж вікторина мала чотири основні етапи: перший етап – презентація команд, другий – брейн-ринг, третій конкурс–презентація. Завершальним етапом вікторини стали питання, які команди підготували одне одному. В процесі гри учасники демонстрували заздалегідь підготовлені презентації з історії КУП НАНУ, презентували власні команди, шукали відповіді на питання у грі брейн-ринг.

Перемогу у святковій вікторині за кількістю набраних балів отримала команда студентів першого курсу – «Українські націоналісти». Серед переможців студенти – Корзун Юрій, Пухеляк Олександра, Ярчук Юлія, Мирончук Марина, Олійник Антоніна, Набухотний Василь, Самборський Дмитро, Великодна Іванна, Мельник Іванна

Щиро вітаємо переможців!

Прес-центр КУП НАНУ