В КУП НАНУ відбулася традиційна зустріч «Чай із ректором»

22 Жовтня, 2023

20 жовтня відбулася традиційна для Київського університету права НАН України зустріч «Чай із ректором» — захід, що забезпечує комунікацію студентського активу з адміністрацією вишу.

Перед тим, як презентувати свої напрацювання ректору КУП НАНУ Юрію Бошицькому, радниці ректора Ірині Сопілко та проректору з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Костянтину Захаренку, здобувачі провели довибори в лави студентського парламенту. У результаті було оновлено склад комітетів, залучивши до роботи активних першокурсників.

Безпосередньо під час «Чаю з ректором» здобувачі винесли на обговорення більше 20 тем різного спрямування: від наукових та спортивних до освітянських і господарських, отримавши позитивний фідбек від адміністрації. Головна мета цього заходу — підтримка двостороннього зв’язку, без якого неможливим уявляється ефективне покращення університету. Отож, ректор Юрій Бошицький висловив свої очікування від активу цього семестру та надав поради з приводу реалізації ідей студентів. У свою чергу представники студпарламенту змогли отримати відповіді на свої питання та внести пропозиції для врізноманітнення студентського життя в Київському університеті права НАН України.

Усі присутні в підсумку зустрічі лишилися задоволені проробленою роботою, та завершили її з натхненням реалізувати окреслені плани.

Прес-Центр КУП НАНУ