В КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів

15 Липня, 2024

15 липня 2024 року в День Української Державності у Київському університеті права НАН України відбулася урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Міжнародне право» та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» та «Міжнародне право» очної (денної) та заочної форм здобуття освіти Київського університету права НАН України.

Церемонія розпочалась хвилиною мовчання, з метою вшанування світлої пам’яті полеглим воїнам ЗСУ та подяки тим, хто зараз ризикуючи своїм життям дав змогу КУП НАН України провести цей святковий захід.

На адресу університету надійшов лист-привітання для випускників від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Анатолія Загороднього.

З щирими словами привітання звернувся до випускників почесний гість КУП НАНУ – віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Сергій Пирожков. Він привітав магістрів з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. На останок додав, що сьогодні перед ними відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Київського університету права НАН України стане надійним провідником на професійному шляху та предметом гордості.

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор КУП НАНУ, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Від інституту Держави і права імені В.М. Корецького НАН України випускників привітала Вчений секретар ІДП імені В.М. Корецького НАН України, професорка, заслужена юристка України Анжеліка Крусян.

Також з вітальними словами до випускників звернулися партнери КУП НАНУ, які були запрошені на урочисту церемонію в якості почесних гостей, серед яких були й іноземні партнери: Айхан Оздемір – турецький бізнесмен, меценат, волонтер, президент компанії «YES GROUP», Ресул Челик – генеральний директор компанії «ОДАШ», Чічекдаті Сердал – генеральний директор компанії «СЕРБЕЙ» та давній і надійний партнер КУП НАНУ Максим Фліссак – заступник директора Департаменту з продажів банківських продуктів «КОМІНБАНК». Вони щиро привітали нових фахівців та побажали їм успіхів у побудові майбутньої кар’єри.

Після всіх привітань, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти рівня присуджено освітні ступені та видано документи про освіту. Дипломи отримали 204 бакалаврів та магістрів 16 з них дипломи з відзнакою.

Вручав дипломи випускникам ректор Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх. Разом з дипломами випускники отримали від партнерів університету «КОМІНБАНК» та компанії «САЛКОМ» цінні подарунки.

На завершення свята відбулася вже традиційна фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Прес-Центр КУП НАНУ