В КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврам

2 Серпня, 2024

2 серпня 2024 року в Київському університеті права НАН України відбулася завершальна для цього навчального року урочиста подія з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» заочної форми здобуття освіти Київського університету права НАН України.

Традиційно церемонія розпочалася зі вступного слова ректора КУП НАНУ, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького, який сердечно привітав випускників із завершенням цього етапу та нагадав про їхню нову роль у процесах державотворення й захисту конституційних прав і свобод людини. Ректор закликав бакалаврів не зупинятися на своєму шляху, а продовжувати власне професійне сходження як юристів.

Із метою вшанування світлої пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та подяки тим, хто зараз, ризикуючи своїм життям, дав змогу КУП НАН України провести цей святковий захід, минула хвилина мовчання.

Також до випускників звернулися партнери КУП НАНУ, запрошені на урочисту церемонію в якості почесних гостей: головна редакторка Часопису «Київ дипломатичний» Антоніна Ліннік та українська піаністка, народна артистка України, лауреатка міжнародних конкурсів Євгенія Басалаєва. Гості висловили щирі слова привітання до випускників і побажали всебічного розвитку в якості професійних юристів.

До своїх колишніх студентів звернулися викладачі та проректори, які протягом цих чотирьох років супроводжували новоспечених правників на шляху формування їхніх юридичних знань і навичок. Науково-педагогічний колектив побажав випускникам успіхів і висловив сподівання знову побачити їх у стінах університету восени, аби допомогти піднятися на ще одну сходинку професійного розвитку – отримати освітній рівень магістра.

Після всіх привітань завідувачка відділу навчально-методичної роботи Ірина Кудіна оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти присуджено освітні ступені та видано документи про освіту. Дипломи отримали 31 бакалавр.

Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх вручив випускникам дипломи. Окрім цього бакалаври отримали пам’ятні подарунки від своєї альма-матер, а також від партнерів університету: випуск Часопису «Київ дипломатичний» і книгу «Конституційні акти Європейського Союзу» від компанії «САЛКОМ».

Церемонія вручення дипломів завершилася традиційною фотосесією випускників із професорсько-викладацьким складом університету на згадку про щасливі роки здобуття освіти в Київському університеті права НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ