В КУП НАНУ відбулася зустріч студентської молоді з Надзвичайним посланником і Повноважним міністром Посольства Угорщини в Україні

14 Грудня, 2018
     14 грудня 2018 року в рамках університетського проекту «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами», започаткованого ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким, а також, в контексті проведення Всеукраїнського тижня права в КУП НАНУ відбулася зустріч студентської молоді  університету з Надзвичайним посланником і Повноважним міністром, заступником глави місії Посольства Угорщини в Україні, паном Ласло Чаба Пап.

chab1.jpg

chab2.jpg

Знаково, зо зустріч, присвячена обговоренню актуальних питань міжнародного права відбулася у Центрі угорської культури та права університету та пройшла у вигляді діалогу між дипломатом та студентами.

chab3.jpg

chab4.jpg

Таке спілкування викликало жваву дискусію серед студентів, які задавали цікаві питання, на які  отримували ґрунтовні та  вичерпні відповіді з точки зору норм міжнародного права, а також на підставі власного дипломатичного досвіду заступника глави місії Посольства Угорщини в Україні.

chab5.jpg

Наприкінці зустрічі пан Ласло презентував спільне українсько-угорське видання, з яким кожен студент може знайомитись в бібліотеці Київського університету права НАН України.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ