В КУП НАНУ відбулася зустріч з Софі Коцер (Ізраїль)

19 Травня, 2011

18 травня 2011 року в КУП НАНУ відбулася зустріч з Софі Коцер – координатором академічних програм урядової організації “Натів” при канцелярії Прем’єр-міністра Держави Ізраїль.

В рамках свого візиту пані Коцер провела для наших студентів пізнавальну лекцію на тему організації  вищої освіти в Ізраїлі та провела порівняльний аналіз української та ізраїльської юридичних освітніх систем. Особливу зацікавленість студентів 3-4 курсу КУП НАНУ викликала презентація найкращих вищих закладів освіти Ізраїлю, результатом якої стало запрошення вступати до магістратури  та аспірантури цих університетів.

Пані Коцер запропонувала співпрацю між КУП НАНУ та Ізраїльським культурним центром в Україні, де наші студенти зможуть отримати всю необхідну інформацію про соціально-політичний та культурний устрій держави Ізраїль. Також наші студенти отримали запрошення безкоштовно вивчати державну мову Ізраїлю – іврит в рамках проекту роботи Культурного центру.

Для пані Софі була проведена оглядова екскурсія по університету. Вона високо оцінила матеріально-технічну базу, зокрема, фонди науково-навчальної бібліотеки, технічне оснащення аудиторій, обладнання спортивних залів. Особливий інтерес гостя виявила до ознайомлення із багатофункціональним спортивним комплексом «HI-jump», де студенти Університету можуть змагатися з міні-футболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу.