В КУП НАНУ відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад науково-педагогічного складу

17 Серпня, 2023

На виконання вимог чинного законодавства, а саме Закону України «Про вищу освіту» та Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» в частини заміщення вакантних посад науково-педагогічного складу закладів вищої освіти, в Київському університеті права Національної академії наук України 16 серпня 2023 року відбулось засідання конкурсної комісії щодо розгляду поданих на конкур кандидатур.

Відкрив засідання комісії ректор університету Юрій Бошицький, який є головою конкурсного відбору. Ректор зазначив, що незважаючи на складні для держави часи війни, Київський університет права НАН України, як і більшість закладів вищої освіти, продовжують виконувати важливу освітянську функцію – навчати майбутнє покоління. А тому науково-педагогічний склад має бути високопрофесійним, практично досвідченним, відповідати ліцензійним вимогам та корпоративному духу університету. Конкурсний відбір здійснюється на підставі «Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників», що затверджений Вченою радою КУП НАНУ.

Конкурсна комісія працювала у складі: заступник голови комісії Оксана Хорватова, кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін; члени комісії: начальник відділу організаційно-кадрової роботи Лариса Гусарєва; проректор з адміністративної роботи – Анатолій Маркевич; завідувач відділом аспірантури – Раїса Перелигіна, кандидат юридичних наук, доцент; завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін – Сергій Матвєєв, кандидат юридичних наук, доцент; завідувач кафедри кримінального права та процесу – Валерій Андрусів, кандидат юридичних наук, доцент.

Під час роботи комісія провела співбесіди з конкурсантами, обговорила кандидатури, та порадившись на місці, ухвалила рішення щодо претендентів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, зокрема, професорів, доцентів, старших викладачів, викладачів та процедури укладання  контрактів з конкурсантами.

Прес-Центр КУП НАНУ