В КУП НАНУ відбулося закриття виставки картин «Велич рідного краю»

4 Червня, 2018

01 червня 2018 року в КУП НАН України у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», що діє у Київському університеті права Національної академії наук України під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, відбулося закриття персональної виставки картин «Велич рідного краю» відомих українських художників Михайла Довганя і Аліни Славгородської.

vist1.jpg

vist2.jpg

vist3.jpg

Захід відкрив ректор, зазначивши, що митці, добре відчувають інтелектуальний та культурний клімат доби, її потреби. Яскраві художні полотна М.В. Довганя і А.В. Славгородської незмінно несуть в собі ознаки авторської самодостатності, прагнення донести чистоту та велич карпатської природи, наповнені духом креативності і новизни. Серед робіт Аліни Славгородської чимало пейзажів, натюрмортів з квітами. Вони надзвичайно фактурні, емоційно насичені, сповнені внутрішньої гармонії, а тому здатні пробудити найсвітліші почуття.

З натхненними словами подяки на адресу митців виступила Євгенія Басалаєва, народна артистка України, Президент культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», арт – директор Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур», яка акцентувала увагу на тому, що Довгань М.В. своєю творчою присутністю урізноманітнює і збагачує панорамну картину сучасного українського мистецтва. Карпатський пейзаж є дійсно дивовижним та надихає на захопленість чарівністю світу та красою природи.

vist4.jpg

vist5.jpg

vist6.jpg

Традиційно під час проведення виставки студентам надається право за перевагою голосів обрати картину до університетської галереї. Президент студентського парламенту Олена Давидова представила гостям та присутнім обрану студентами картину «Ранок», яку художники подарували для картинної галереї університету.
    Картина – це набагато більше, ніж маленький шматочок великого світу, вміло відтворений людиною. Картина налаштовує на певний настрій, дарує відчуття прекрасного, спонукає насолоджуватися життям кожен день й самому відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.

Прес-центр КУП НАНУ