В КУП НАНУ відбулися дебати кандидатів у президенти Студентського парламенту КУП НАНУ

13 Листопада, 2016

3-го листопада у червоному атріумі Київського університету права відбулись дебати кандидатів у президенти Студентського парламенту КУП НАНУ. Захід зосередив увагу студентів на розгляді питань дебатів претендентів на посаду президента Студентського парламенту.
     Модераторами дебатів було обрано Опрю Дар’ю, Президента СП VII каденції та Сидоренка Максима, радника ректора зі студентських питань на громадських засадах, якого було обрано головою виборчої комісії.

На загальних зборах, що відбулися 20 жовтня були затверджені кандидати у Президенти СП, а саме: Рамазанова Лейла, студентка 2-го курсу факультету правознавства та міжнародних відносин; Куліковська Вікторія, студентка 3-го курсу факультету правознавства та міжнародних відносин; Джафарова Ельнара, студентка 2-го курсу факультету правознавства та міжнародних відносин.
    Захід почався з передвиборчих програм кандидатів.  Присутні студенти  жваво обговорювали запропоновані програми кандидатами, нагальні питання студентського життя, також кандидати мали змогу задавати питання одне одному.

На завершення американського формату, дебати були відвідані адміністрацією університету, ректором, професором, Бошицьким Юрієм Ладиславовичем, та проректором з гуманітарної освіти і виховної роботи, Левківською Галиною Петрівною. Ректор, професор Юрій Бошицький виступив з вітальним словом до кандидатів у президенти Студентського Парламенту та виразив підтримку положенням програм кандидатів. Присутні привітали ректора з отриманням високої урядової нагороди Угорщини за розбудову міжнародних зв’язків  між ВНЗ України та Угорщини – Орден «Лицарський хрест Угорщини».