В КУП НАНУ відбулися загальні збори трудового колективу

27 Грудня, 2010

27 грудня 2010 року в Київському університеті права НАН України відбулися загальні збори трудового колективу. Основними питаннями порядку денного був звіт ректора, звіт голови Ради трудового колективу за діяльністю у 2010 році та переукладання колективного договору на 2011-2012 роки.

Перш ніж зупинитися на найважливіших моментах 2010 року, ректор Ю.Л. Бошицький назвав ті завдання, які було поставлено перед ним. У виступі ректор узагальнив зроблене протягом 2010 року всіма співробітниками університету.

Звіт ректора за поточний рік складався з наступних розділів:

– навчально-методична робота;

– виховна робота;

– науково-дослідна робота;

– кадри;

– нагороди університету;

– культурне життя;

– спортивне життя;

– партнерські зв’язки;

– співпраця із засобами масової інформації;

– кошти університету.

Під час своєї доповіді ректор відзначив здобутки трудового колективу та звернув увагу співробітників на наявність певних проблем, які потребують вирішення. Загальні збори трудового колективу університету визнали роботу ректора задовільною.

Звітувала про свою діяльність протягом 2010 року голова Ради трудового колективу КУП НАН України С.І. Юшина. В своєму звіті голова РТК доповіла, що робота РТК здійснювалася в межах повноважень, що визначені положенням про РТК та колективним договором на 2008-2010 роки.

Голова РТК звернула увагу на здійснені Радою трудового колективу заходи в межах визначених повноважень. Роботу голови Ради трудового колективу та Ради трудового колективу в цілому протягом 2010 року було також визнано задовільною.

Загальними зборами трудового колективу було схвалено нову редакцію Колективного договору на 2011-2012 роки.

Відповідна редакція була підготовлена узгоджувальною комісією, яка складалася з рівної кількості представників адміністрації та трудового колективу. В цілому, умови Колективного договору на 2011-2012 роки передбачають покращення «соціального пакету» співробітників, особливу увагу приділено умовам праці науково-педагогічних працівників.

На загальних зборах трудового колективу відбулося переобрання голови Ради трудового колективу та обрано новий склад Ради трудового колективу КУП НАН України.

Головою Ради трудового колективу обрано в.о. завідувача відділення міжнародного права М.О. Дей.

Вручення почесних грамот і подяк працівникам КУП НАНУ