В КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей

21 Квітня, 2012

У Київському університеті права НАН України 21 квітня 2012 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти та їхні батьки.
     У червоному атріумі кожен міг довідатися про Київський університет права НАН України із виставки, яка була організована спеціально до цього заходу. На виставці були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети, а також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, студентським самоврядуванням.
     Для всіх охочих навчатися у КУП НАНУ були відкриті лабораторії, кабінети, науково-навчальна бібліотека, етнографічний куточок в кімнаті студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. Відвідувачі мали змогу не лише познайомитись з Університетом під час екскурсії, яку проводив представник Студентського парламенту М. Михальов, а й перевірити рівень своїх знань з «Історії України», «Української мови і літератури» та «Англійської мови» під час вікторини.

У вікторині взяли участь двадцять п’ять учасників. За рішенням ректорату всі учасники вікторини отримали сертифікати, які дають право на 5% знижку в оплаті за навчання. Переможцями вікторини визначено: Денисенко Дар’ю, яка виборола І місце і 20% знижку в оплаті за навчання; Мочинського Миколу та Родича Сергія, які посіли ІІ місце і отримали 15% знижку в оплаті за навчання; Терещенко Євгенію та Ширнозарову Анастасію – ІІІ місце (знижка – 10%).
     Про пріоритетні напрямки розвитку КУП НАНУ розповів ректор, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який акцентував увагу на тому, що Університет є єдиним навчально-науковим комплексом в системі Національної академії наук України і готує фахівців у галузі національного та міжнародного права. Також ректор окреслив основні принципи побудови взаємовідносин студента і викладача КУП НАНУ та наголосив на тому, що однією з інноваційних форм навчання в Університеті є майстер-класи, які проводять знані вітчизняні та зарубіжні науковці у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі як України так і зарубіжних країн.
     На завершення зустрічі ректор подякував учасників Дня відкритих дверей за вибір нашого Університету і висловив сподівання, що всі присутні стануть кращим студентами КУП НАНУ і найкращими фахівцями у галузі права. Адже саме молодому поколінню будувати оновлену Україну, і тому знання, які будуть отримані в стінах нашого навчального закладу сприятимуть підвищенню правової культури усього суспільства. Крім того Ю.Л. Бошицький побажав майбутнім абітурієнтам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання, отримати високі бали і здійснити найважливіший вибір у житті – обрати Аlma Mater!

Представники студентського парламенту КУП НАНУ М. Плавинська та О. Кулик ознайомили присутніх із своєю діяльністю, виступивши з презентацією. Зокрема розповіли про реалізацію креативних проектів, започаткованих в КУП НАНУ: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасного мистецтва для студентської молоду», «Пізнай всій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» тощо.
     Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього вичерпну відповідь. Детальну інформацію про КУП НАНУ та правила прийому охочі могли довідатися із яскравих та змістовних буклетів, які розповсюджувалися серед гостей.

На завершення зустрічі, переможців і учасників вікторини та всіх присутніх віншував фольклорний колектив «Рожаниця».
     Сподіваємося, що у наш студентський колектив увійде багато нових і перспективних людей, які згодом стануть фахівцями своєї справи.

Ласкаво запрошуємо на навчання
до Київського університету права НАН України!