В КУП НАНУ відбувся флеш-моб з нагоди Дня бібліотек

2 Жовтня, 2014

1 жовтня 2014 року, в Міжнародний день музики, студенти Київського університету права в рамках підготовки до першої міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики та актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі», що проходитиме 6 жовтня в Київському університеті права НАН України спільно з всесвітньою організацією з інтелектуальної власності та з нагоди Дня бібліотек, провели танцювальний флеш-моб. Учасники танцювальної студії університету «Sky DANCE» презентували видання КУП НАНУ та ВОІВ.

Питанням інтелектуальної власності в університеті приділяється велика увага. Створена кафедра інтелектуальної власності та інноваційних технологій, яку очолює ректор, професор Юрій Бошицький.  В університеті діють креативні проекти «Інтелектуальна власність:перлини живопису» та «Інтелектуальна власність: перлини літератури» під патронатом ректора.

Флеш-моб має неабияке значення для популяризації  серед студентів знань про інтелектуальну власність, книг, якими вони можуть користуватися в університетській бібліотеці.

Подія супроводжувалась демонстрацією журналу «Часопис Київського університету права», «Студентського глосарію», який був створений студентами КУП НАНУ з нагоди 95-річчя Національної академії наук України та до 18-річчя з дня заснування університету та студентської газети «Калейдоскоп університетських подій».