В КУП НАНУ відбувся круглий стіл до дня науки на тему «Наука і культура в житті студентства»

15 Травня, 2017

15 травня в Київському університеті права НАН України кафедрою філософії і соціально-гуманітарних дисциплін був проведений круглий стіл на тему «Наука і культура в житті студентства» до щорічного тижня науки з нагоди Всесвітнього дня науки. У заході взяли участь студенти 1 курсу групи МП-11 напрямку «Міжнародне право» та викладачі кафедри Кодьєва О. П. та Кальмук І. П..

Метою заходу було ознайомлення з історією становлення правничої науки та  дослідження впливу культурного рівня на етапах її становлення, а також обговорення новітніх методик вирішення спорів у сфері публічних відносин. Студенти представили цікаві та яскраві презентації щодо ряду методик, таких як мирне вирішення та медіація. В рамках круглого столу студенти мали змогу ознайомитися з психологічними методиками врегулювання конфліктів та спорів.

Прес-центр КУП НАНУ