В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми криміналістики»

16 Грудня, 2014

В межах визначення Всеукраїнського тижня права 15 грудня 2014 року відбувся «Круглий стіл» кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України спільно з кафедрою правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему: «Актуальні проблеми криміналістики», участь в якому взяли провідні науковці, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів, представники установ, організацій, зокрема, Біленчук Петро Дмитрович – к.ю.н., доцент кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Казьмирук Сергій Дмитрович – підполковник запасу СБУ, детектив, практикуючий експерт-поліграфолог, Собків Оксана Ярославівна – співробітник Верховного Суду України, Семаков Геннадій Семенович – доктор наук в галузі права, професор кафедри кримінального права та процесу, завідувач навчальної лабораторії Київського університету права НАН України, Тарасевич Тетяна Юріївна – к.ю.н. доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України, Бортник Василь Мирославович – керівник управління міжнародного туризму та спортивного орієнтування Інтелектуального форуму «Єдина Європа», Кучерак Олександр Андрійович – керівник управління по зв’язках з іноземними науковими установами Інтелектуального форуму «Єдина Європа», Куричка Іван Міклошович – керівник управління служби безпеки Інтелектуального форуму «Єдина Європа», Кріцак Іван Васильович – доцент Харківського університету внутрішніх справ, Борисова Лариса Володимирівна – доцент національного університету цивільного захисту України, Колонюк Віктор Петрович – вчений секретар Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Метою заходу було обговорення актуальних проблем об’єднання в єдину професійну організацію поліграфологів України для обміну професійним досвідом за різними напрямками використання поліграфа: в галузі забезпечення безпеки бізнесу, приватних розслідувань за зверненням громадян, кадрової роботи, правоохоронної, судово-експертної, науково-дослідної; підвищення професійного рівня поліграфологів України та інше.
   «Круглий стіл» відбувся на високому організаційному та науковому рівні та з використанням інноваційних технологій у галузі криміналістики.