В КУП НАНУ відбувся культурно-розважальний захід в рамках проекту “Майбутнє України в руках талановитої молоді”

18 Березня, 2010

У Київському університеті права НАН України не відірвано від навчально-методичної, наукової роботи, міжнародних зв’язків функціонує культурно-розважальний центр який спеціально створено ректором університету як доповнення до навчального процесу з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки та стимулювання інтелектуально і творчо обдарованої молоді, самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві.
Аргентинське прислів’я стверджує, що «танго танцюють у двох». Саме на підтвердження цього прислів’я партнерські вузи Київський університет права НАН України та Європейський університет провели вечірку в клубі «Barsky».

До вітального слова під бурхливі оплески студенти запросили ректора КУП НАН України Бошицького Ю.Л., який зазначив, що даний захід проходить в чудовому престижному клубі столиці у рамках проекту КУП НАН України «Майбутнє України в руках талановитої молоді» як приклад поєднання навчання та культурного дозвілля протягом студентських років. Що яскраві виступи талановитої молоді допомагають старшому поколінню відчувати себе креативними, перебувати в постійному пошуці нових форм і методів навчально-виховного процесу. Запевнив, що студенти можуть завжди розраховувати на особисту підтримку ректора з позитивних справ. Юрій Ладиславович запросив у творчу студентську родину ініціативних, творчих студентів, яким не байдуже культурно-мистецьке життя університету та усіх, хто хоче не лише навчитися, співати, танцювати, але й реалізувати свій творчий потенціал, висловив щиру подяку проректорові Європейського університету Тимошенко О.І. за особисту участь у спільних партнерський міжвузівських заходах.

Олена Іванівна Тимошенко у вітальному слові зосередила увагу студентства на толерантному спілкуванні молоді в повсякденному житті й дозвіллі та особливу вимогу сьогодення до вивчення іноземних мов.

Кожний з творчих колективів вишів протягом сорока хвилин реалізували свої творчі програми, демонструючи знання іноземних мов, пластику танців, майстерність ведучих.

Міст дружніх, партнерських зв’язків студентства збудовано! Святкова атмосфера заходу покладає сподівання на наступну зустріч.