В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві

25 Березня, 2010

24 березня студенти КУП НАН України мали змогу прослухати майстер-класи від Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.

Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім.. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

Проблема, яка піднімалась під час майстер-класів «Особливості Угорського законодавства в питаннях прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації» є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Незважаючи на те, що доктор читав майстер-класи на англійській мові, студенти активно спілкувались та ставили цікаві запитання засвідчуючи свій високий рівень знання фахової іноземної мови.