В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права Алана Скурбаті (Швеція)

7 Квітня, 2012

6 квітня 2012 року в рамках концепції майстер-класів, ініційованої ректором, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким,  відбувся майстер-клас  доктора філософії – доктора права, міжнародного права з захисту прав людини Лундського університету (Швеція), Радника ООН і ОБСЄ з прав людини системи Організації Об’єднаних Націй в Україні 2006-2008 рр., експерта з міжнародних стандартів прав людини, представника Європейського поліцейського відомства в Афганістані – Алана Скурбаті.

Тема майстер-класу: «Розгляд справ Комітетом з прав людини в системі ООН». Цього разу майстер-клас відрізнявся від тих, які вже проводив Алан Скурбаті. Він складався з двох частин – теоретичної та практичної. Перша частина була присвячена основним засадам функціонування Комітету з прав людини та особливостям процедури розгляду приватних заяв до Комітету з прав людини. У другій частині майстер-класу студенти самостійно відтворили процедуру розгляду  приватної скарги на прикладі реального випадку з практики Комітету з прав людини. Після «слухання» справи професор Скурбаті зазначив, що студенти виступили на високому рівні, добре розібрались у суті справи і впевнено застосовували норми Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та протоколів до нього, і що він дуже задоволений результатами спільної роботи.

Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями та практиками і Алану Скурбаті – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.