В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права Арнольда Варенвальда (Німеччина)

22 Березня, 2012

21 березня 2012 року в рамках реалізації концепції майстер-класів, а також на запрошення ректора, професора Ю. Бошицького Київський університет права НАН України відвідав, доктором права Арнольд Варенвальд (Німеччина).
     Арнольд Варенвальд є експертом Європейської Комісії у програмі ЄС «Підвищення інноваційних стратегій, політики та регулювання в Україні» (2011), членом робочої групи німецького міністерства економіки і технологій “Електронна комерція”, членом Ради арбітрів IFTA (незалежного теле- і кіно- Союзу, м. Лос-Анджелес), членом Німецького інституту з арбітражу (DIS) у м. Кельн та Берлін, членом CEN (Європейського центру стандартизації, м. Брюссель)

Перед студентами та співробітниками університету пан Арнольд Варенвальд виступив з доповіддю на тему «Спорт і право». На майстер-клас зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.
     Пан Варенвальд наголосив на тому, що напередодні Євро 2012 питання правого врегулювання спортивних відносин актуальна не тільки для України, а й для багатьох країн світу. Існує ціла низка інститутів права, які регулюють правовідносини у спортивній сфері, норми яких не кодифіковані. Професор Варенвальд зауважив на необхідності розробки кодексів, які б містили норми, щодо правового регулювання відносин у сфері спорту та розробці у рамках міжнародних організацій типових законів та рекомендацій.

Студентам та співробітникам було цікаво дізнатися, про шляхи вирішення проблем у співвідношенні «спорт і право».
     В цілому, обговорення теми викликало жваву дискусію серед викладачів і студентів, які задавали різноманітні запитання. Наприкінці учасники зустрічі дійшли висновку, що позитивний досвід Німеччини в досягненні європейських стандартів необхідно враховувати Україні.
      Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і  Арнольду Варенвальду – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.