В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права, професора університету штату Пенсільванія Вільяма Батлера (США)

17 Травня, 2019

15 травня 2019 року в рамках університетського проекту  «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами», започаткованого ректором КУП НАНУ, професором Ю. Бошицьким, відбувся майстер-клас доктора права, професора університету штату Пенсільванія (США) Вільяма Батлера на тему «Проблеми сучасного американського конституціоналізму».

На майстер-класі були присутні студенти спеціальностей правознавство та міжнародне право Київського університету права НАН України.

ugorec.jpg

Під час свого  виступу, професор Батлер здійснив надзвичайно цікавий екскурс в історію порівняльного  правознавства  та розповів про свій досвід.

На завершення майстер-класу,  професор розповів про  освітні можливості  для студентів КУП НАН України. Зокрема, в рамках угоди  про  співробітництво між університетом штату Пенсільванія та Київським університетом права НАН України,  наші студенти  мають змогу  продовжувати  освіту в  магістратурі  університету штату Пенсільванія лише за 25% відсотків вартості навчання. Також іноземний гість розповів студентам про  особливості  навчального  процесу та здачі адвокатських іспитів в США.

ugorec.jpg

Майстер-клас викликав жваву дискусію серед студентів, які задавали цікаві питання, на які професор Батлер з задоволенням відповідав, бажаючи поділитися з молоддю своїм багатим науково-практичним досвідом.

Під час зустрічі професора Батлера з адміністрацією університету, що  відбулася відразу після майстер-класу було обговорено нові шляхи і подальші кроки для  продовження співпраці між  навчальними закладами.  На переговорах також були  присутні  проректор з наукової роботи КУП НАНУ Н. Кудерська та завідувач відділу міжнародних зв’язків та  грантів О. Сарських.

На згадку про цей візит, ректор Ю. Бошицький вручив почесному гостю університету нові  видання університету та пам’ятні подарунки.

Прес-центр КУП НАНУ