В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права, професора Вільяма Батлера (США)

6 Травня, 2011

5 травня 2011 року в рамках реалізації концепції майстер-класів Київський університет права НАН України відвідав доктор права, професор Пенсільванського університету (США) Вільям Еліот Батлер, який провів майстер-клас на тему «Витоки консульського права» англійською мовою.

На майстер-клас зібралися науково-педагогічні працівники та студенти відділення міжнародного права Київського університету права НАН України.

Професор Батлер ознайомив студентів з появою консульського права на прикладі історії дипломатичних відносин між Сполученими Штатами Америки та Францією.

Під час обговорення професор Батлер відзначив особливості, які притаманні саме консульському праву та зробив порівняльний аналіз консульського права США та країн Східної Європи. Професор надав високу оцінку працям українських вчених-правників, які займаються проблематикою історії міжнародного права. У цілому, майстер-клас викликав жваву дискусію серед студентів.

По закінченні майстер-класу студенти мали нагоду поспілкуватися із професором Батлером з окремих проблем консульського права та отримати науково обґрунтовані відповіді на поставлені запитання.

Надзвичайно приємним подарунком від поважного гостя професора Батлера були численні наукові праці видані у Великій Британії та Сполучених Штатах Америки, серед яких є унікальні посібники: The Philosophy of International Law, The Cross-Examination: Handbook тощо.

Фото на згадку