В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора права, професора Євгенія Келару (Румунія)

14 Листопада, 2011

11 листопада 2011 року, в рамках розвитку Концепції майстер-класів, ініційованій ректором Бошицьким Ю.Л., відбулась зустріч з професором, доктором права Євгенієм Келару з румунського університету м. Пітешт.  Пан Келару є деканом юридичного факультету Університету Пітешта, а також є практикуючим адвокатом , та має свою юридичну контору “Bona Fides – Eugen Chelaru”.

Євгеній Келару провів майстер-клас на тему: «Регулювання прав особи за законодавством Європейського Союзу та Румунії». Особливу увагу професор приділив в своїй доповіді колізіям, які виникають внаслідок європейського та національного права, і тому, як ці колізії законодавець намагався вирішити завдяки новому цивільному кодексу.

Тема майстер-класу зацікавила студентів КУП НАНУ і вони задавали багато запитань.

Після майстер-класу для гостей була проведена екскурсія університетом. Екскурсію проводив проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Галина Петрівна. Гості відвідали бібліотеку, кабінет криміналістики, спортивний комплекс університету.

Студенти щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і Євгенію Келару – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.

Статтю підготувала в.о. завідуючого відділення міжнародного права М.О.Дей