В КУП НАНУ відбувся майстер-клас екс Омбудсмена Угорського парламенту проф. Аттіла Петерфалві

15 Жовтня, 2010

15 жовтня в КУП НАН України проф. Аттіла Петерфалві прочитав майстер – класи на англійській мові студентам другого та третього курсу відділення міжнародного права. Тема – “Особливості питань прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації в Угорському законодавстві“. Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

На завершення майстер-класу професор запропонував студентам підготувати реферати на підняту тему, після чого провести конкурс на кращі роботи. Студенти, роботи яких будуть визнані кращими, відвідають інститут Омбудсменсьтва в Угорській Республіці вже в цьому навчальному році.